Materiały zabezpieczające na czas transportu – skorzystaj z wiedzy ekspertów

Prawo krajowe i unijne, a także regulacje funkcjonujące wewnątrz konkretnej branży czy w firmie sprawiają, że poszczególni przedsiębiorcy zobowiązani są spełniać szereg różnych wymagań. Część z nich dotyczy także materiałów wykorzystywanych do zabezpieczania towarów na czas transportu i magazynowania. Spotykamy się z takimi zagadnieniami od początku naszej działalności, czyli od kilkunastu lat. Dyrektywy i rozporządzenia mogą się wydawać labiryntem, w którym trudno się poruszać małemu przedsiębiorcy, ale w Logispak stawiamy na jasne komunikowanie. Dzięki temu od razu wiesz, czy nasze produkty będą mieściły się w kryteriach Twojej branży.

Zabezpieczenia transportowe – koszty

Oczywiście, równie istotne jak współpraca z Twoimi partnerami biznesowymi, jest to, czy również działania Twojej własnej firmy nie zostaną zaburzone przez stosowanie konkretnych produktów opakowaniowych i zabezpieczających ładunki. Jako przedsiębiorca stosujący określone opakowania musisz liczyć się z kosztami ich zakupu, ale również rozliczeniami wynikającymi z wprowadzania ich na rynek – temat BDO jest przez naszych klientów bardzo często poruszany.

Jak oszczędzać na zabezpieczeniach transportowych

Nikt nie chce windować opłat przez stosowanie jako materiałów zabezpieczających produktów kwalifikujących się do frakcji zmieszanej. To nieekonomiczne, ale też nieekologiczne. Dlatego wielu naszych nowych odbiorców oddycha z ulgą, gdy dowiadują się, że nasze kluczowe produkty wykonane są z papieru. Tak! Przekładki antypoślizgowe STABLER i arkusze transportowe Slip Sheets to materiały kwalifikowane jako papier. Dodatkowo warto wspomnieć, że mogą być wykorzystywane wielo- lub kilkukrotnie, co generuje kolejne oszczędności.

Zabezpieczenia ładunków – optymalizacja

Wzrost kosztów stałych daje się we znaki absolutnie wszystkim, dlatego zdajemy sobie sprawę, że wiele firm myśli o tym, aby w sposób jeszcze bardziej przemyślany podchodzić do każdego aspektu działania magazynu. Dla nas optymalizacja pracy i działania na rzecz oszczędności nie są nowymi pojęciami, zajmujemy się tym na co dzień. Również dlatego nasza ekspercka wiedza nie koncentruje się na jednym zagadnieniu. Po latach działania w branży potrafimy skutecznie łączyć poszczególne kwestie i oferować produkty lub ich zestawy zgodne z potrzebami naszych klientów.

Zadaj pytania o zabezpieczenia ładunków

Zachęcamy do kontaktu i zasięgnięcia rad ekspertów w dziedzinie skutecznych, ekonomicznych i ekologicznych materiałów do zabezpieczania towarów na czas transportu i magazynowania. Cięcie kosztów? Oczywiście, ale nigdy na oślep! Zastosuj rozwiązania, które pozwolą Ci usprawnić działania bez generowania dodatkowych kosztów.