Worki sztauerskie – pełna oferta w Logispak

Worki sztauerskie, nazywane również poduszkami powietrznymi, sprzedajemy na polskim rynku już od kilku lat. W tym czasie udało nam się pozyskać partnerów, dzięki którym możemy oferować wysokiej klasy sprzęt i materiały. Nasi odbiorcy w różnych branżach otwarcie przyznają, że wykorzystywanie w procesie zabezpieczania ładunków worków sztauerskich, diametralnie zmieniło jakość ich pracy.

Worki sztauerskie – gdzie i jak z nich korzystać

Poduszki powietrzne mogą być wykorzystywane właściwie w każdym rodzaju transportu naziemnego oraz w transporcie morskim. Z uwagi na różnice wynikające z wysokości – i co za tym idzie – zmianę ciśnienia, nie są używane w transporcie lotniczym.

Ich główną cechą jest możliwość szybkiego i niezwykle skutecznego wypełnienia i zabezpieczenia przestrzeni w kontenerze lub w pojeździe. Puste przestrzenie to niebezpieczeństwo przechylania się ładunku – szczególnie na zakrętach lub podczas niekorzystnej pogody na morzu. Worek sztauerski jest wytrzymały, łatwy do napełnienia i niezwykle skuteczny. A przy tym – wypełniony powietrzem, czyli lekki, nie stanowi dodatkowego obciążenia. Czyli nie wpływa na parametry ładunku i nie podnosi kosztów transportu.

Worki sztauerskie – doskonałe zabezpieczenie ładunku

Nasza oferta jest kompletna – oferujemy nie tylko worki sztauerskie w różnych rozmiarach, ale również niezbędny sprzęt i informacje dotyczące działania, możliwości wykorzystania worków sztauerskich w różnych branżach i sytuacjach. Oferowane przez nas poduszki powietrzne posiadają niezbędne certyfikaty. Produkowane są w oparciu o restrykcyjne normy ISO 9001 oraz przetestowane przez AAR (Association of American Railroads. Każdy worek jest oznaczony etykietą z kodem kreskowym, aby zapewnić pełną identyfikowalność w trakcie produkcji i po jego wyprodukowaniu.

Zarówno nasi dostawcy, jak i my, dopełniamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas materiały do zabezpieczania ładunków oraz sprzęt niezbędny do ich wdrożenia i wykorzystywania, spełniał wyśrubowane normy i najwyższe wymagania.

Worki sztauerskie – najwyższa jakość

Współpracujemy na stałe z jednym dostawcą – firmą International Dunnage. Po kilku latach wznosimy nasze działania na wyższy poziom. Jakość, serwis i pełna transparentność były dla nas zawsze kluczowe w podejmowaniu tego typu współprac. Nasi partnerzy korzystają wyłącznie ze sprawdzonych producentów folii i materiałów tkanych. Wszyscy dostawcy komponentów posiadają w tym zakresie ponad 35-letnie doświadczenie. Nie bez znaczenia dla wielu firm pozostaje również fakt, że worki sztauerskie to towar wielokrotnego użytku.

Worki sztauerskie w ofercie Logispak

Więcej o naszych działaniach o ofercie Logispak w zakresie worków sztauerskich przeczytasz na naszej stronie internetowej: https://www.poduszki-powietrzne.pl

Zgromadziliśmy tam nie tylko parametry oferowanych przez nas materiałów. Staraliśmy się również omówić zalety tego rozwiązania, także w zestawieniu z alternatywami. Jeśli któraś z kwestii wymaga doprecyzowania lub uzupełnienia, z przyjemnością odpowiemy na pytania. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem handlowym lub wypełnić formularz na wspomnianej wyżej stronie.