Worki ABRAFOL - antypoślizgowe nie tylko z nazwy

logispak worki abrafol antyposlizgowe nie tylko z nazwyWorki antypoślizgowe ABRAFOL działające na zasadzie „rzepa” to unikalny produkt do zastosowania wszędzie tam, gdzie stabilność towaru jest szczególnie istotna i równie szczególnie zagrożona niesprzyjającymi warunkami. Produkt ten powstał z myślą o branży spożywczej i warunkach chłodniczych, gdzie powstający film lodowy czy też oszronienie worków ma znaczący wpływ na zachowanie stabilności towaru ułożonego na paletach. Dzięki łączeniu chropowatych powierzchni worków i pasków włókniny, wiążących worki ściśle ze sobą, co w ogólnej zasadzie działania przypomina swą funkcjonalnością rzepy odzieżowe, produkt ten doskonale spisuje się w mroźniach.

Palety bez folii stretch

Rozwiązanie to jest tak skuteczne, że umożliwia w niektórych przypadkach transport palet bez użycia folii stretch, ponieważ już samą nieowiniętą stretchem paletę z workami ABRAFOL można bezpiecznie przechylić pod kątem przekraczającym nawet 30 stopni. W każdym innym przypadku zastosowanie worków antypoślizgowych ABRAFOL pozwala na wygenerowanie znacznych oszczędności na folii, która przestaje być już odpowiedzialna za stabilizację palet, a traktowana jest bardziej jako ochrona przed kurzem i miejsce umieszczenia etykiety logistycznej.

Gwarancja stabilności ładunku

W dobie rosnącej konkurencji, kiedy poszukiwaniu najlepszych rozwiązań towarzyszy potrzeba obniżania kosztów, rozwiązanie oparte na zastosowaniu worków antypoślizgowych ABRAFOL wydaje się być „strzałem w dziesiątkę”. System ten gwarantuje nie tylko stabilność ładunku, a co za tym idzie właściwy stan dostarczanych towarów, oraz znaczną redukcję wydatków ponoszonych na folię stretch, ale zapewnia także bezpieczeństwo osobom biorącym udział w transporcie i magazynowaniu.

Więcej informacji

Więcej informacji o produkcie znajdziesz w stronie Worki antypoślizgowe ABRAFOL w dziale Systemy antypoślizgowe