Wiązarki TITAN HKE - stalowe bezpieczeństwo

Na zdjęciu fragment wiązarki TITAN HKEWiązarka TITAN HKE do bezspinkowego spinania ładunków gwarantuje najwyższy, możliwy poziom bezpieczeństwa. To także niezawodne narzędzie zapewniające prostotę użytkowania i łatwość w obsłudze.

TITAN właścicielem patentu bezspinkowego łączenia taśm

Firma TITAN właściciel patentu do bezspinkowego łączenia taśm i jednocześnie konstruktor wiązarki TITAN HKE, jako jedyny oferuje wiązarkę, która w momencie spinania taśmy stalowej nie nabiera biegu wstecznego. Tym samym nie popuszcza ona taśmy, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa transportowanych ładunków.

Korzyści i zastosowanie dla wiązarki TITAN

Wiązarka Titan HKE stosowana jest najczęściej do spinania ładunków o regularnych, niezaokrąglonych kształtach. Niewielkie rozmiary i waga wiązarki TITAN HKE oraz fakt, że wiązarka jest w pełni manualna, pozwalają na jej zastosowanie w zasadzie wszędzie. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie wymaga ona źródła zasilania. Wiązarki TITAN z serii HKE stosowane są zarówno podczas spinania ładunków przy linii produkcyjnej, jak i na naczepach, czy w wagonach kolejowych.

więcej na temat wiązarki TITAN HKE »