Wiązarki TITAN TA 411 i 220 - bezpieczeństwo i duże oszczędności

Zdjęcie do artykułu wiązarki TITAN bezpieczeństwo i duże oszczędnościInwestycja w bezspinkowe Wiązarki TITAN TA 220 oraz 411 do łączenia taśm plastikowych metodą zgrzewu frykcyjnego, to czysta, wymierna i łatwo wyliczalna oszczędność oraz zwiększony poziom bezpieczeństwa. Po pierwsze odchodzą koszty zakupu spinek, po drugie siła zrywania zgrzewu jest średnio o 11% wyższa niż siła zrywania spinki.

Wiązarki TITAN TA 411

Najlżejsza wiązarka na rynku przeznaczona do spinania ładunków ciężkich, może być obsługiwana jedną ręką. Pracuje z taśmami o szerokości od 15 do 19 mm bez przezbrajania, a siła spinania to 4000 N.
więcej na temat wiązarki TITAN TA 411 »

Wiązarki TITAN TA 220

Doskonałe mobilne rozwiązanie do zastosowania w każdych warunkach, bez konieczności stałego dostępu do źródła zasilania. Urządzenie pracuje z taśmą o szerokości od 12 do 16 mm bez konieczności przezbrajania bądź montażu dodatkowych części.
więcej na temat wiązarki TITAN TA 220 »

Dodatkowe korzyści

Dodatkową, choć nieco poboczną korzyścią płynącą z braku spinek, jest płaski zgrzew, który nie uszkadza kartonów, worków i innych materiałów umieszczonych na paletach.