Usługa magazynowania

Wraz z przeprowadzką do nowego magazynu mogliśmy nie tylko rozszerzyć ofertę produktową oraz zapewnić naszym stałym klientom większe stoki magazynowe. Przestrzeń zorganizowaliśmy tak, aby móc świadczyć dodatkowe usługi – między innymi magazynowanie towarów firm zewnętrznych.

500 miejsc paletowych

Oddajemy do dyspozycji klientów 500 miejsc paletowych w naszym nowoczesnym i bardzo dobrze zlokalizowanym magazynie. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy nie tylko magazynowanie materiału, ale również wsparcie logistyczne w zakresie globalnego transportu powierzonych nam towarów. To oferta idealna dla tych, którzy stoją przed podjęciem ważnych biznesowych decyzji.

Jak skalować biznes bez konieczności ponoszenia kosztów ogromnych inwestycji lub wynajmu dodatkowych budynków, co generuje kolejne koszty obsługi? Jak zwiększyć stany magazynowe w kraju, kiedy dostawca jest w innym państwie, a szybka dostawa z różnych względów nie zawsze wchodzi w grę? Jak zwiększyć przepustowość własnego magazynu w biznesie sezonowym? W końcu: jak usprawnić serwis, mając do dyspozycji niewielką przestrzeń magazynową we własnej firmie?

Magazynowanie w LOGISPAK

Z myślą o tych, którzy potrzebują przestrzeni, dobrych warunków magazynowania i kompleksowej obsługi wyznaczyliśmy część naszej powierzchni magazynowej dla zewnętrznych partnerów. Z całą pewnością możemy mówić o tym jak o sprawdzonym magazynie – w końcu sami przechowujemy tu towary, które trafiają do naszych klientów.

Nie bez znaczenia pozostaje również lokalizacja. Województwo zachodniopomorskie dopiero rozwija się w kierunku techniczno-przemysłowym i nie istnieje tu jeszcze zadowalająca infrastruktura magazynowa. Obserwujemy te zmiany z bliska i cieszy nasz każda inwestycja – choćby ostatnio oddana do użytku droga ekspresowa S6, która zdecydowanie poprawia możliwości sprawnego transportowania towarów przez Pomorze Zachodnie.

Wszystkie drogi prowadzą do Białogardu

Białogard jest coraz lepiej skomunikowany z resztą północnej Polski. A nasz magazyn powstał w miejscu, które od początku miało stanowić przestrzeń industrialną, przystosowaną do załadunków oraz bezpiecznych i łatwych dojazdów dużych samochodów. Szeroka droga, parking oraz załadunek możliwy nawet w czasie niekorzystnej pogody to tylko warunki bazowe naszej oferty.

Zapytaj o ofertę

Oferta magazynowania przygotowywana jest zgodnie z potrzebami klienta – terminami współpracy, zakresem usług, wielkością stoku. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym: biuro@logispak.pl tel. 94 365 27 07. Chętnie odpowiemy na pytania i wskażemy możliwości współpracy w zakresie magazynowania.