Nie tylko spotkania przy kawie - Taropak 2016

Jak się okazuje tegoroczny Taropak, pomimo niekorzystnego zazębienia się z wystawą FachPack w Norymberdze, ściągnął całkiem sporą rzesze potencjalnych klientów z zachodu i północy naszego kontynentu. Poznańska wystawa, ku naszemu miłemu zaskoczeniu, stała się dla nas doskonałą okazją do dalszego poszerzania naszej europejskiej ekspansji.

Przekładki antypoślizgowe

Spore zainteresowanie zagranicznych kontrahentów wzbudzały nie tylko przekładki antypoślizgowe i pozostałe nasze papiery powlekane, lecz także zabezpieczenia ładunków transportowanych drogą morską.

Zabezpieczenia w transporcie

Wytrzymałe, polipropylenowe worki sztauerskie, systemy spinania ładunków TITAN’a, pochłaniacze wilgoci czy palety eksportowe z drewna prasowanego INKA cieszyły się zdecydowanie większą atencją niż w latach ubiegłych, co świadczyć może o ożywieniu perspektyw eksportowych rodzimych producentów.

Zabezpieczenie ładunków w kontenerach

Podobne spostrzeżenie i prognozy wyrażali również nasi obecni klienci, których zainteresowanie dążyło już nie tylko w kierunku zabezpieczania ładunków transportowanych na paletach, lecz także zabezpieczania samych palet wewnątrz kontenerów.

Podsumowanie Taropak 2016

Tegoroczny Taropak uznajemy za nad wyraz udany, obfitował on w liczne perspektywiczne kontakty oraz bezcenną wymianę doświadczeń z zakresu zabezpieczania ładunków w transporcie drogowym, morskim, lotniczym, a także kolejowym.