Sklep internetowy

Produkty zabezpieczające ładunki paletowe w transporcie sprzedajemy od ponad 10 lat. Nasza oferta była poszerzana zgodnie z potrzebami naszych klientów oraz rozwojem branży. W ciągu tej dekady zmienił się rynek, rozwinął detaliczny handel w internecie, a dziś nasi odbiorcy to bardzo duże koncerny, ale i małe, rodzinne firmy. Staramy się, aby każdy, kto chce skutecznie zabezpieczyć swoją przesyłkę, znalazł w naszym magazynie produkty, które spełnią jego oczekiwania.W 2019 roku postanowiliśmy rozszerzyć asortyment o akcesoria, które pozwalają na jeszcze szersze zastosowanie naszych produktów zabezpieczających ładunki. Otworzyliśmy sklep internetowy, w którym oferujemy narzędzia ułatwiające pracę na stanowiskach pakowania, między innymi gilotyny do papieru i celofanu, dyspensery taśmy i folii stretch, wiązarki oraz napinacze. 


Wychodząc naprzeciw nowym biznesom oraz tym, którzy szukają najlepszych rozwiązań, postanowiliśmy również umożliwić zakup niewielkich ilości naszego flagowego produkt – przekładek antypoślizgowych STABLER. Ponieważ do zabezpieczenia palety z towarem wystarczą już 3 przekładki STABLER, standardowe ilości paletowe mogą stanowić dla niektórych spory zapas. Od ubiegłego roku w naszym sklepie internetowym sprzedajemy więc pakiety 50 sztuk – to ilość umożliwiająca przetestowanie produktu w różnych warunkach bez konieczności zakupu ilości pełnopaletowych.

Dzięki rozmowom z Klientami i własnym doświadczeniom wiemy, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie pracowników magazynu w narzędzia ułatwiające pracę. Ma to wpływ nie tylko na jakość zabezpieczenia ładunków, ale również na tempo i ergonomię pracy. A to z kolei przekłada się na wydajność i koszty. W sklepie internetowym oferujemy narzędzia uniwersalne i takie, które sprawdzą się przy zastosowaniu wybranych metod pakowania i transportu. Ale o wszystkich możemy powiedzieć, że są przemyślane i stanowią inwestycję w jeszcze lepsze sposoby zabezpieczania ładunków w transporcie i podczas magazynowania.

Sklep internetowy LOGISPAK działa pod adresem: https://sklep.logispak.pl

A na wszelkie pytania o produkty z naszej oferty chętnie odpowiemy pod numerem telefonu: 94 365 27 07 oraz adresem: biuro@logispak.pl