Przekładki antypoślizgowe – oferta dla małych firm

Zdarzają się nam rozmowy, w których przedstawiciele małych firm przyznają, że na początku byli przekonani, że ze swoim niewielkim zapotrzebowaniem na konkretne materiały zabezpieczające ładunki transportowe raczej nie znajdą u nas pakietów odpowiednich dla siebie.

Jak planować zakup opakowań w małej firmie

Rzeczywiście, 5 tysięcy przekładek to sporo, szczególnie że do zabezpieczenia ładunku paletowego wystarczą raptem 3-4 sztuki. Co zatem z tymi firmami, które ładunki paletowe nadają rzadko? Wiedzą, ze nie zużyją dużych, standardowych ilości w ciągu roku czy dwóch. Również z myślą o takich odbiorcach stworzyliśmy mniejsze pakiety. Ten sam towar, ta sama doskonała jakość i sposób działania. Mniejszy pakiet, który nie wymaga angażowania pieniędzy w długoterminowe zużycie.

W naszym sklepie internetowym udostępniliśmy przekładki antypoślizgowe STABLER w standardowych rozmiarach i gramaturach w zestawach po 50 sztuk. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy chcieliby stosować przekładki antypoślizgowe w trosce o dobre zabezpieczenie swoich wysyłek paletowych, ale wiedzą, że takie rodzaje transportu zdarzają się w ich firmie rzadko – raz lub kilka razy w miesiącu.

Materiały na czas magazynowania

Warto również wspomnieć, że przekładki są doskonałym sposobem do stabilizowania towarów na paletach magazynowanych. Dzięki nim, przemieszczając paletę z towarami w magazynie, nie trzeba jej zabezpieczać taśmami czy folią. Kilka przekładek antypoślizgowych STABLER między poszczególnymi warstwami towaru pozwoli na bezpieczne przechylenie palety nawet o 40 stopni.

Zabezpieczenia ładunków międzynarodowych

Rozwijasz działania marki, zdobywasz nowych klientów, również poza granicami Polski? Warto wiedzieć, że w Niemczech przekładki antypoślizgowe są postrzegane jako znakomite zabezpieczenie i wskazywane jako jedna z preferowanych form przygotowywania ładunków do transportu. Wielu spośród naszych klientów to firmy eksportujące swoje produkty na rynek niemiecki i inne rynki UE. I wiele z nich przyznaje, że początkowo stosowały przekładki antypoślizgowe jako konieczność lub ciekawostkę. Teraz nie wyobrażają sobie łatwiejszego i jednocześnie bardziej skutecznego zabezpieczania. Przenoszą rozwiązania z wysyłek międzynarodowych na te krajowe, zyskując czas na optymalizacji pracy w magazynie i oszczędności poprzez eliminację dużego zużycia materiałów opakowaniowych i zabezpieczających.

Przekładki antypoślizgowe w Logispak

Chcesz wiedzieć więcej o przekładkach? Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami dostępnymi na naszej stronie, odwiedzenia naszego sklepu internetowego https://sklep.logispak.pl i zawsze – do kontaktu z ekspertami w naszym biurze handlowym. Współpracujemy z firmami w bardzo różnych branżach, niewielkimi przedsiębiorstwami i markami korporacyjnymi. Wszystkie te kontakty składamy w doświadczenie wspierające kolejnych klientów.