Przekładki antypoślizgowe – dlaczego warto je stosować

Poza branżą logistyczno-transportową przekładki antypoślizgowe są mało znane i niemal nierozpoznawalne. Wiele osób dziwi się, że istnieje tak proste rozwiązanie, dzięki któremu udaje się zniwelować wiele problemów. Papier antypoślizgowy stanowi tani, łatwy i ekologiczny sposób zabezpieczania ładunków – i to w wielu branżach.

Przekładki antypoślizgowe STABLER coraz popularniejsze

Również osoby z branży są często zachwycone produktem. Kiedy wystawiamy stoisko na targach branżowych i prezentujemy, jak działają przekładki antypoślizgowe, wielu ludzi zatrzymuje się i chce przekonać się, czy to faktycznie działa. Przedmiot imitujący warstwę ładunku zdaje się przyklejony do powierzchni. Zatrzymany bez ruchu leży na minipalecie, a ta jest nachylona pod kątem 45 stopni. Magia? Nie. To produkt, który sprzedajemy od ponad dekady i do używania którego przekonujemy z sukcesem kolejne firmy. Jakich argumentów używamy, przedstawiając przekładki antypoślizgowe STABLER kolejnym potencjalnym klientom? Najprostsze i najbardziej przekonujące.

Przekładki antypoślizgowe STABLER to oszczędności

Dzięki lepiej zabezpieczonym ładunkom o wiele rzadziej zdarzają się reklamacje. A tylko ten, kto miał styczność z takim procesem, wie, jak wiele czasu i pieniędzy kosztuje reklamacja ładunku paletowego. Zniszczony towar, przesunięty termin dostawy i wymiany mailowe z operatorem logistycznym. Wszystkie te koszty są przeliczalne finansowo. A przecież jest jeszcze relacja z odbiorcą.

Przekładki antypoślizgowe STABLER to ochrona środowiska

Ekologia – z każdym rokiem coraz bardziej widać w przemyśle, a więc również w transporcie odchodzenie od plastiku. Większe i mniejsze firmy próbują zastąpić dotychczasowe opakowania i zabezpieczenia transportowe. Mowa nie tylko o tych przedsiębiorcach, którzy swoje towary wysyłają bezpośrednio do klientów detalicznych, ale również o producentach, hurtownikach i dystrybutorach. Takie działania są wspierane przez prawo krajowe i unijne

Przekładki antypoślizgowe STABLER – jakość i wygoda

Ich format jest dostosowany do wymiarów palety. Przekładka zajmuje prawie taką samą lub taką samą powierzchnię, co paleta. Dzięki temu cały towar jest chroniony przed przemieszczaniem się na powierzchni, na której został ułożony. Przy kompletowaniu ładunku paletowego (ręcznie lub mechanicznie) nie trzeba już sztukować elementów. W zależności od chęci zabezpieczenia i gabarytu towaru możemy przełożyć każdą warstwę towaru lub na przykład co trzecią.

Przekładki antypoślizgowe w Logispak

Te trzy zalety przekładek antypoślizgowych STABLER przekonały wielu naszych klientów. Cechy, które wymieniliśmy: oszczędność, ekologia, wygoda są najczęściej na liście poszukiwanych rozwiązań. To sposoby na optymalizację działań, poprawę wizerunku firmy, oszczędności. Jeden produkt do zabezpieczania ładunków – długa lista korzyści.