Opakowania i zabezpieczenia ładunków – rozwiązania dla e-commerce

Wiele mówimy o zabezpieczaniu ładunków paletowych na czas magazynowania i transportu, jednak w naszej ofercie mamy również rozwiązania, które pomogą naszym klientom prowadzącym sklepy internetowe. Na co zwrócić uwagę? jak wybierać bardziej ekologiczne rozwiązania, które wpłyną pozytywnie na naszą planetę i postrzeganie naszej marki? Naszym zdaniem warto podejść do tematu systemowo i wdrożyć kilka rozwiązań.

Pakuj ładunki i paczki… jak na prezent

Porada dla sklepów internetowych, która jest bardzo popularna. Nie dotyczy tylko tych sklepów, w których zakupy robią głównie kobiety.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ponowne wykorzystanie surowców, którymi dysponujemy. Recykling jest super, ale nie zabezpieczajmy przesyłek materiałami, które w przypadku braku wykorzystania do zabezpieczenia trafiłyby do kosza.

Do zabezpieczenia ładunku możesz wykorzystać np. systemy wypełnień papierowych PackTiger. Jest to papier, który mocno wpisuje się w trend #bezfolii.

Specjalna technologia zabezpieczeń nie tylko dla technologii

Sklepy sprzedające droższe produkty, np. elektronikę, są skłonne zapłacić więcej za zabezpieczenia. To zrozumiałe, uszkodzenie takiego towaru jest bardzo problematyczne, towar często jest kompletnie nienadający się do ponownej sprzedaży i taka sytuacja generuje straty.

Idealnie sprawdzą się tutaj zabezpieczenia takie jak Korrvu czy Instapak Quick RT. Dzięki tym rozwiązaniom wyślesz elegancko zapakowany tablet, telefon czy ekspres do kawy. Te opakowania sprawiają, że odbiorcy odpakowują przesyłkę z podwójnym efektem wow. Jest to reakcja na sposób zapakowania i na przedmiot.

Papier? Folia? Pianka!

Worki piankowe Instapak Quick RT to również rozwiązanie do zabezpieczenia sztuki, porcelany, ceramiki i innych delikatnych przedmiotów. Z pomocą prostej instrukcji na opakowaniu zabezpieczysz zawartość przesyłki, idealnie wypełniając przestrzeń wewnątrz opakowania. Pianka dostosowuje się do kształtu towaru, całość zamykasz w pudełku. Przesyłka jest gotowa do wysyłki.

Logispak dla e-commerce

Warto korzystać ze skutecznych zabezpieczeń, takich jak ekologiczne wypełnienia Sealed Air. Te i inne rozwiązania znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeżeli Twoja firma sprzedaje i wysyła lub prowadzi transport międzymagazynowy towarów wymagających szczególnej troski, jesteśmy gotowi doradzić. Nasi klienci to przedstawiciele kilkunastu różnych branż. Po ponad 12 latach na rynku wiemy, na co zwracać uwagę i chętnie wykorzystujemy to w procesie doradzania skutecznych rozwiązań. Sami również na co dzień przygotowujemy do wysyłki towary o różnych gabarytach – z magazynu i naszego sklepu internetowego. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla swojej firmy.