Pakfood 2015

Jesień, jak co roku, obfituje w ważne wydarzenia targowe branży opakowaniowej. Istotnym punktem w kalendarzu każdego zainteresowanego tą branżą są targi Pakfood w Poznaniu.

Logispak to zabezpieczania ładunków paletowych w transporcie

Także w tym roku firma Logispak posiadała swoje stoisko prezentując ofertę materiałów służących do zabezpieczania ładunków paletowych w transporcie oraz podczas magazynowania. Firma specjalizuje się w produktach antypoślizgowych zabezpieczających towar przed niepożądanym ześlizgiwaniem się.

Przekładki antypoślizgowe, Palety INKA, Titan i wypełnienia SealedAir

Odwiedzjący mogli m.in. poznać proste metody oparte na przekładkach antypoślizgowych Stabler oraz workach antypoślizgowych Abrafol. Prezentowane były również wysokiej jakości wiązarki do taśm PP/PET niemieckiego producenta Titan. Ponadto, na stoisku nie zabrakło systemów wypełnień wolnej przestrzeni oraz zabezpieczania firmy Sealed Air.Przez cały czas obecni byli specjaliści delegowani przez poszczególnych producentów. Służyli oni fachową poradą wszystkim odwiedzającym.

Pakfood 2015 - Międzynarodowa impreza

Tegoroczna edycja tej imprezy przyciągnęła wystawców i zwiedzających nie tylko z Polski. Hale wystawowe zapełnione były stoiskami firm z wielu krajów, a pomiędzy nimi przechadzali się zainteresowani odwiedzający.

Doskonała okazja do rozmów

Tegoroczny Pakfood na pewno można zaliczyć do udanych. Oprócz prezentowanych materiałów, pracownicy naszej firmy mieli okazje spotkać się z wieloma reprezentantami klientów, których obsługujemy na co dzień. Była to doskonała okazja do porozmawiania o potrzebach klientów z branży spożywczej oraz do zaprezentowania nowych rozwiązań przy filiżance pachnącej kawy.