Oszczędności w transporcie: palety transportowe INKA

Pierwsze skojarzenie z paletą to oczywiście paleta euro o wymiarze 80 x 120 cm – najpopularniejszy typ w branży TSL. My klientom poszukującym palet oferujemy palety z drewna prasowanego INKA, które dzięki swoim licznym zaletom zyskały już wierne grono użytkowników. Nasz wybór padł na palety INKA przede wszystkim ze względu na określone wymagania naszych odbiorców. Ale nie tylko – jak zawsze staramy się sprzedawać to, co najlepsze: dla klientów i dla środowiska.

Paleta z drewna prasowanego INKA – charakterystyka

Ten typ palet produkowany jest tylko i wyłącznie z naturalnych składników. Nie stosuje się w procesie ich produkcji gwoździ czy sztucznych mieszanek do sklejenia komponentów. Nie jest im potrzebny proces fumigacji, obróbka termiczna czy inne zabiegi niezbędne, aby spełnić wymogi norm ISPM15/NIMF15. Co więcej, skład palet sprawia, że ulegają rozkładowi w całości – rozdrobnione palety można wykorzystać w ogrodzie do… użyźnienia gleby.


Oszczędność z paletami INKA

Palety INKA to oszczędność pieniędzy i… czasu. Są wytrzymałe dzięki temu, że wióry drewniane spojone są za pomocą żywicy mocznikowej. Można ich używać wielokrotnie. Ogromną zaletą jest choćby to, że można na takiej palecie przetransportować display, a później ustawić go na niej wygodnie w hali sprzedaży w supermarkecie – to coraz częściej widywane rozwiązanie, wygodne i praktyczne. Czynnikiem ekonomicznym jest również waga – INKA jest lżejsza, a to oznacza, że przy zachowaniu tej samej nośności, można na nią załadować więcej towaru. To szczególnie istotne w drogim transporcie lotniczym – każdy kilogram ładunku ma znaczenie, bo przeliczany jest na konkretne, niemałe przecież, kwoty.

Wysyłka towaru do USA i nie tylko

Cena INKI jest bardzo zbliżona do cen palet euro z certyfikatem. Na paletach INKA wysyłka towaru do takich krajów jak np. USA możliwa jest przy absolutnie minimalnych formalnościach. Jest jeszcze kwestia bardzo praktyczna – brak gwoździ to mniejsze ryzyko uszkodzenia towaru. Wszyscy wiemy, że reklamacje to straty finansowe, a często również wizerunkowe, dlatego polecamy palety INKA szczególnie tym klientom, dla których liczą się szybkie i bezproblemowe dostawy.

Oszczędności z Logispak

Specjalizujemy się w sprzedaży zabezpieczeń na czas transportu i magazynowania. Nasi eksperci chętnie opowiedzą o paletach INKA i innych produktach z naszej bogatej oferty. Masz pytania? Chcesz przemodelować swój system zabezpieczeń? Skontaktuj się z naszym biurem handlowym.