Optymalizacja kosztów zabezpieczania ładunków

Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa i niewielkie firmy. Wszystkich ich łączy chęć skutecznego zabezpieczania przesyłek – tych krajowych, nadawanych za pośrednictwem kuriera oraz tych, które w samolotach lub na statkach transportowane są na inne kontynenty. W ofercie LOGISPAK znajdują się tańsze i droższe, bardzo proste i rozbudowane systemy zabezpieczeń – zawsze przemyślane i skuteczne.

Zabezpieczenia transportowe w początkujących biznesach

Właściciele małych firm często nie chcą decydować się na opakowania i zabezpieczenia transportowe, które trzeba kupić w dużej ilości, aby znacznie zminimalizować ich cenę, ponieważ ich przestrzeń magazynowa ma służyć przede wszystkim do przechowywania produktów, które sprzedają. Rozumiemy to i dlatego z myślą o początkujących i małych biznesach oferujemy takie zabezpieczenia, które nie zajmują wiele miejsca, a niektóre z nich można kupić u nas w niewielkich pakietach, aby wypróbować ich działanie w konkretnej branży i w warunkach zastanych u klienta.

Rozwiązania transportowe szyte na miarę

Eksperci w naszym dziale handlowym doradzą wybór najlepszych produktów zabezpieczających ładunki. Na podstawie doświadczeń klientów z wielu różnych branż doradzą, co sprawdza się najlepiej w transporcie wewnątrzzakładowym, które rozwiązania są najlepsze w eksporcie, a na co zwrócić szczególną uwagę, gdy transportowana ma być żywność.

Nie tylko przekładki antypoślizgowe

Między innymi z myślą o tych, którzy testują i szukają nowych metod pakowania, umożliwiliśmy zakup niewielkich pakietów przekładek antypoślizgowych STABLER. Mamy też palety z drewna prasowanego INKA, które pozwalają na oszczędzenie do 66% przestrzeni magazynowej w porównaniu do tradycyjnych palet drewnianych. Kątowniki z tektury litej pozwalają nie tylko zabezpieczyć towar w transporcie, ale także chronią jednostkowe opakowania podczas spinania ich taśmami. A profile piankowe, pakowane w poręczne, nieduże kartony to doskonałe zabezpieczenie dla tych, którzy sprzedają i wysyłają produkty kruche i wymagające szczególnej uwagi.

Skuteczność zabezpieczeń transportowych a koszty

Wiemy również, jak ważne dla początkujących przedsiębiorców są koszty. Mądra kalkulacja pozwalająca na skuteczne zabezpieczenie ładunku to nie tylko oszczędność czasu dostawy, ale również optymalizacja pracy w magazynie. Nie wspominając już o oszczędności mierzonej bezpośrednio pieniędzmi, czyli unikaniu reklamacji oraz możliwości wykorzystania zabezpieczeń kilkukrotnie.

Dowiedz się więcej

Jeżeli szukasz zabezpieczeń transportowych łączących oszczędność czasu, pieniędzy oraz skuteczność, ale nie chcesz decydować się na zakup ogromnych ilości jednego typu zabezpieczenia, skontaktuj się z naszym biurem handlowym pod adresem: biuro@logispak.pl lub numerem telefonu: 94 365 27 07. Doradzamy i proponujemy konkretne rozwiązania, bazując na przeszło dziesięcioletnim doświadczeniu.