Nowe zabezpieczenia transportowe

W popularnej polskiej komedii jeden z bohaterów mówi, że najbardziej lubi te piosenki, które już słyszał. I chyba śmiało można to zdanie odnieść do wielu spraw – nie tylko do muzyki. Przyzwyczajenia są naszą drugą naturą, a stosowane dotychczas rozwiązania mogą wydawać się dożywotnim wyborem. Szczególnie, jeśli stosowane są przez dużą grupę ludzi i mają stosunkowo mało wad. Wówczas rzadko rozglądamy się za czymś innowacyjnym, a nawet – po prostu nowym.

Zabezpieczenia ładunków bez nerwów


Zmianę niekiedy wymusza sytuacja zewnętrzna – nowe przepisy, pogorszenie warunków u dotychczasowego dostawcy, znaczny wzrost kosztów stosowanych do tej pory rozwiązań. Gdy jesteśmy zaskakiwani, często rozglądamy się w poszukiwaniu innych rozwiązań nerwowo i wpadamy z deszczu pod rynnę.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na bardzo sprawne budowanie ofert dla nowych klientów. Nasi odbiorcy funkcjonują w różnych branżach, na rynku krajowym i międzynarodowym, zobligowani są do stosowania całej listy norm sanitarnych i tych związanych z bezpieczeństwem. Dlatego po zebraniu wywiadu, jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić każdemu klientowi w sprawie zabezpieczania ładunków w transporcie i podczas magazynowania.

Zabezpieczenia ładunków jako inwestycja

Nasz legendarnie dobry serwis to przede wszystkim stosowanie się do najróżniejszych, bardzo często wyśrubowanych wymagań i oferowanie takich produktów, które będą stanowiły realną zmianę na lepsze w działaniach naszych klientów. Lepiej zabezpieczone przesyłki to sprawniejsze dostawy, mniej reklamacji, a co za tym idzie – oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Dla każdej ze stron.


Zapytaj o ofertę na zabezpieczenia transportowe

Jeśli szukasz nowych typów zabezpieczeń, nie chcesz błądzić na tym ogromnym rynku, wolisz skorzystać z rad specjalistów popartych rzeczywistymi przykładami zadowolonych odbiorców, skontaktuj się z naszym biurem handlowym. Oferty przygotowujemy w oparciu o konkretne informacje:

  • branżę, w której działasz,

  • charakterystykę towaru, który wysyłasz,

  • rodzaj transportu, który wybierasz w swojej firmie najczęściej,

  • regulacje prawnych, do przestrzegania których zobligowana jest Twoja firma,
  • warunki magazynowania Twoich towarów,
  • dotychczas stosowane rozwiązania,
  • zapotrzebowanie na zabezpieczenia transportowe w skali miesiąca i roku.

Eksperci Logispak czekają na Twoje pytania

Nasi pracownicy to eksperci – odpowiedzą na konkretne pytania, ale również wskażą nowe możliwości. W tak komfortowych warunkach zmiana okaże się o wiele łatwiejsza do wdrożenia.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym biuro@logispak.pl i tel. 94 365 27 07.