LOGISPAK laureatem XX edycji rankingu Gazele Biznesu

Przyznawane w Polsce od ponad 20 lat Gazele Biznesu to pożądane w środowisku przedsiębiorców, ale również znakomicie rozpoznawalne przez konsumentów wyróżnienie. Ścisłe kryteria, w tym przejrzystość działania, stały rozwój oraz wymierne wyniki finansowe są punktem wyjścia do starania się o ten prestiżowy tytuł.

Z pewnym opóźnieniem, ale również z niesłabnącą dumą, informujemy, że LOGISPAK może poszczycić się obecnością wśród laureatów XX edycji rankingu prowadzonego przez dziennik „Puls Biznesu”.

Jak czytamy na stronie organizatora: „Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów”.

LOGISPAK przez ponad 10 lat obecności na rynku stale poszerza ofertę i szuka najlepszych rozwiązań dla swoich biznesowych partnerów. Zaczynaliśmy od sprzedaży przekładek antypoślizgowych STABLER, które do dziś pozostają naszym flagowym produktem, ale nasza oferta to teraz katalog ponad stu produktów, dzięki którym można zabezpieczyć towar przeznaczony do magazynowania i transportu. To właśnie w odpowiedzi na potrzeby klientów staramy się nie tylko usprawniać dotychczasowe działania, ale również oferujemy akcesoria ułatwiające codzienną pracę w magazynach oraz nowe metody współpracy, takie jak nasz sklep internetowy.

Nowoczesny, duży magazyn, znakomity serwis i wciąż poszerzany katalog sprawiają, że od lat współpracują z nami małe i duże firmy, a z każdym rokiem zyskujemy nowych partnerów. Swoim odbiorcom oferujemy ekologiczne, przemyślane, ekonomicznie korzystne rozwiązania. Cieszą nas wieloletnie współprace i ci klienci, którzy po zakupie małych ilości „na próbę” wracają do nas regularnie.

Gazela Biznesu to dla nas powód do dumy i radości, ale również ogromny zastrzyk motywacji do dalszego rozwoju. To także znakomita okazja, aby podziękować wszystkim naszym biznesowym partnerom i współpracownikom: klientom, dostawcom, przewoźnikom. Państwa zaufanie, którego dowodem jest wieloletnia, serdeczna współpraca, to dla nas równie ważna nagroda i powód do satysfakcji. Dziękujemy!