Kątowniki i gilotyna – kompleksowe rozwiązania

Kątowniki z tektury litej, zwane inaczej profilami L, to rodzaj zabezpieczenia, z którego nasi Klienci korzystają od lat – i dla którego nie szukają alternatyw, bo kątowniki – oprócz ochrony towaru w transporcie, pomagają również… bezpiecznie przygotować go do transportu.

Bezpieczne pakowanie i transport

To nie są zwykłe, złożone w pół kawałki tektury, ale profesjonalnie zaprojektowane i wykonane produkty, dzięki którym krawędzie paczek czy kartonów ułożonych na palecie nie doznają uszczerbku. A jak to się dzieje, że kątowniki przydają się jeszcze w magazynie, na etapie przygotowywania towaru do przewiezienia? Otóż doskonale chronią towar przed uszkodzeniami podczas spinania taśmami PP/PET. Dzięki nim taśma nie wrzyna się w towar, co ma znaczenie szczególnie, gdy wykorzystywane opakowania jednostkowe nie są wykonane z twardego kartonu.

Kątowniki od LOGISPAK

Oferowane przez LOGISPAK kątowniki posiadają wysoką odporność na wgniecenia, nadają ładunkom sztywność i sprawiają, że towar nie przesuwa się względem siebie i poza obrys palety. Ich wymiary można dostosować do potrzeb – zakres szerokości ramion: od 30 do 100 mm, grubość ścianki: od 2 do aż 10 mm.

Ekologiczne zabezpieczenia

Wyprodukowane z papieru i bio klejów są przyjazne środowisku. Można je stosować wielokrotnie, co realnie obniża koszt ich zakupu. A po wykorzystaniu podlegają tym samym procedurom co makulatura. Jest to zatem kolejne w naszej ofercie rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Stosowanie skutecznych zabezpieczeń to również sposób, aby nie ponosić strat wynikających z uszkodzeń ładunków, związanych z tym opóźnień i reklamacji.

Gilotyna CLIPPER do kątowników

Do stosowania kątowników z tektury litej przekonuje się coraz więcej przedsiębiorstw. Także tych, które dystrybuują swoje towary jako ładunki różnych gabarytów. To z myślą o takich firmach wprowadziliśmy do naszej oferty ułatwienie – gilotynę do kątowników. Proste w obsłudze, ciche narzędzie, które umożliwia szybkie dostosowanie rozmiarów kątownika do aktualnych potrzeb magazynu. Zamawiając długie kątowniki, można – z pomocą gilotyny CLIPPER – przycinać je tak, by idealnie zabezpieczały przesyłki na różnych paletach, bez konieczności „sztukowania” odpowiedniej długości z resztek.

Dowiedz się więcej

Zainteresowanych naszymi kątownikami zachęcamy do kontaktu z biurem handlowym pod adresem biuro@logispak.pl oraz numerem telefonu 94 365 27 07.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej prezentacji działania gilotyny do kątowników CLIPPER: Logispak - YouTube