Katalog usług Logispak

Trzonem naszej działalności w Logispak jest sprzedaż produktów do zabezpieczania towarów na czas transportu i magazynowania. Działamy na rynku już ponad dekadę. W tym czasie nawiązaliśmy współprace z licznymi firmami w Polsce i za granicą. Nasi klienci to przedsiębiorstwa o bardzo różnym profilu. Dziś jesteśmy silniejsi również o doświadczenia naszych biznesowych partnerów, ponieważ opieramy naszą sprzedaż na stałej relacji i słuchaniu potrzeb naszych odbiorców.

Doradztwo w zakresie zabezpieczeń transportowych 


Naturalnym rozwinięciem sprzedaży stała się dla nas działalność doradcza. Różne towary, różne branże, różne warunki magazynowania. Normy prawne, wewnętrzne wytyczne producentów, dostawców, kooperacje między branżami. O tym rozmawiamy na co dzień z naszymi klientami, zbierając informacje i doświadczenia. Nasi pracownicy są zatem nie tylko przygotowani teoretycznie. Znajomość specyfikacji sprzedawanych produktów to absolutna podstawa. To z praktyki naszych odbiorców dowiadujemy się najwięcej, dzielimy tą wiedzą i chętnie wykorzystujemy, przygotowując oferty dla nowych klientów lub doradzając tym, którzy chcieliby rozszerzyć korzystanie z naszych produktów.

Magazynowanie i przeładunki w Białogardzie

Konsekwentnie dążyliśmy również do tego, aby nasz magazyn w Białogardzie mógł być nie tylko miejscem, z którego wyjeżdżają zamówione u nas towary. Po kilku latach starań, możemy zaoferować również wynajem przestrzeni magazynowej (około 500 miejsc paletowych) z pełną obsługą. Umożliwiamy przechowywanie krótko- i długoterminowe oraz przeładunki. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy korzystają z odbiorów w portach w Gdyni lub Świnoujściu i chcieliby móc rozparcelować swoje przesyłki bez konieczności przewożenia ich w głąb kraju.


Papier surowcem przyszłości


Dyrektywa plastikowa, o której pisaliśmy ostatnio, ale również inne przepisy związane np. z segregacją odpadów i opłatami wynikającymi ze stosowanych opakowań sprawiły, że to papier jest przyszłością branży opakowaniowej. Promujemy ekologiczne surowce już od lat, z sukcesem przekonując kolejnych odbiorców, że ekologiczne zabezpieczenia transportowe mogą być równie skuteczne. Idąc tym tropem, rozpoczęliśmy również produkcję arkuszy transportowych slip sheets oraz usługę cięcia i konfekcjonowania papieru. 


Zapytaj o indywidualną ofertę

O wszystkich naszych towarach i usługach można przeczytać na naszej stronie internetowej. A jeśli pojawią się dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem handlowym. Oferty dla klientów są tworzone indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i specyfiki branży.

Eksperci Logispak czekają na Twoje pytania

Nasi pracownicy to eksperci – odpowiedzą na konkretne pytania, ale również wskażą nowe możliwości. W tak komfortowych warunkach zmiana okaże się o wiele łatwiejsza do wdrożenia.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym biuro@logispak.pl i tel. 94 365 27 07.