Jeszcze więcej informacji o ofercie Logispak

Kilkunastoletnia działalność Logispak to sprzedaż produktów do zabezpieczania ładunków na czas transportu i magazynowania. Ale też doradztwo – analizujemy zastaną sytuację i konsultujemy konkretne przypadki firm, w których potrzebna jest zmiana w tym zakresie. Każda taka współpraca to kolejne doświadczenie. Po tylu latach nasza wiedza to już nie tylko informacje techniczne i parametry, ale doświadczenia nasze i naszych klientów w różnych branżach.

Materiały zabezpieczające ładunki

Stąd pomysł na stworzenie serwisów dedykowanych poszczególnym towarom. Oczywiście – nie dotyczy to wszystkich produktów z oferty. Mowa o arkuszach transportowych slip sheets oraz workach sztauerskich, nazywanych inaczej poduszkami powietrznymi. Te dwa rodzaje zabezpieczeń – obok przekładek antypoślizgowych STABLER – stanowią podstawę naszej oferty i odpowiadają na potrzeby większości firm, z którymi współpracujemy. Wykorzystywane są zarówno przez producentów samodzielnie transportujących swoje towary, jak i przez firmy logistyczne.

Arkusze transportowe SLIP SHEETS

Na stronie www.slipsheets.pl omawiamy nie tylko praktyczny aspekt stosowania kartonowych arkuszy transportowych, ale przede wszystkim podajemy dane liczbowe. Konkretne oszczędności: miejsca w kontenerze, ale również idące za tym zyski wynikające z możliwości przesłania jednorazowo większej ilości towaru. Eliminacja drewnianej palety ważącej około 20-25 kilogramów to inwestycja, która szybko się zwraca.

Worki sztauerskie / poduszki powietrzne DOCKER

Nasz zewnętrzny dostawca to sprawdzony producent z wieloletnim doświadczeniem. Wysokiej jakości materiały oraz solidne wykonanie to tylko dwie z długiej listy zalet worków sztauerskich DOCKER. Szczegóły omawiamy szeroko na stronie www.poduszki-powietrzne.pl – również pod tym adresem można przeczytać więcej na temat certyfikatów. W sekcji FAQ postaraliśmy się zebrać odpowiedzi na pytania, z którymi zetknęliśmy się w czasie, gdy jesteśmy dystrybutorami worków sztauerskich DOCKER.

Bezpieczny ładunek – nasza specjalność

Solidne zabezpieczenie, które może być wykorzystywane kilku- lub wielokrotnie to idealne rozwiązanie w czasach, które wymagają oszczędności. Nie bez znaczenia dla naszych partnerów biznesowych pozostaje również fakt, że wybierają zabezpieczenia ekologiczne. Na wymienionych powyżej stronach internetowych zawarliśmy najważniejsze informacje i kluczowe naszym zdaniem argumenty, które pomagają w podjęciu decyzji.

O szczegółach można porozmawiać z ekspertami w naszym biurze handlowym. Zachęcamy szczególnie przedstawicieli tych firm, które poszukują skutecznych zabezpieczeń i długofalowych oszczędności.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na pytania i przygotujemy ofertę dla Twojej firmy: biuro@logispak.pl, 94 365 27 07.