Zabezpieczenia transportowe w małym magazynie

W firmach, które dopiero zaczynają lub tych, które mają niewielką przestrzeń magazynową, każdy metr kwadratowy przestrzeni jest na wagę złota. Nic dziwnego, że właściciele chcą przechowywać przede wszystkim towar handlowy. Najlepiej w jak największej ilości, aby oferować swoim klientom wybór i móc jak najszybciej zrealizować wysyłkę.

Praca w małym magazynie

Jak pogodzić to z przechowywaniem materiałów zabezpieczających towary w trakcie transportu? Ich również nie można mieć zbyt mało, aby móc sprawnie i szybko realizować wysyłki. Znamy ten temat od podszewki – z własnego doświadczenia i z rozmów z naszymi klientami. Dlatego tak chętnie polecamy szczególnie trzy produkty, które nie zajmują wiele miejsca, w porównaniu do swoich rynkowych odpowiedników są wręcz kompaktowe, a stosowanie ich to doskonały wybór zarówno logistyczny, organizacyjny, ekonomiczny i – jak zawsze w Logispak – ekologiczny.

Przekładki antypoślizgowe STABLER

Nasz flagowy produkt, do stosowania którego regularnie udaje nam się przekonywać kolejnych odbiorców. Lekkie, wytrzymałe, niezwykle skuteczne przekładki papierowe pokryte mieszanką naturalnych gum – całościowo, dzięki czemu powierzchnia przyczepności jest maksymalna. Ułożone na płasko zajmują tyle miejsca, co paleta w ich rozmiarze. Na jednej palecie – w zależności od gramatury – sprzedajemy trzy i pół lub pięć tysięcy sztuk, podczas gdy do skutecznego zabezpieczenia ładunku na palecie wystarczą już trzy, cztery sztuki. Oczywiście, udostępniamy również możliwość zakupu mniejszych ilości. Przy szybkim wykorzystaniu można je trzymać zrolowane – nie stracą swoich właściwości.

Arkusze transportowe Slip Sheets

Wykonane z papieru, trwałe, w pełni nadające się do recyklingu arkusze, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie miejsca w kontenerze. Zapomnij o paletach zajmujących przestrzeń, którą mógłby wypełnić towar handlową. Cienkie arkusze transportowe pozwolą Ci na odzyskanie przestrzeni i wysyłkę przede wszystkim towarów, które przyniosą zysk, a nie ciężkich i obszernych drewnianych palet. Dodatkowym atutem arkuszy transportowych Slip Sheets jest to, że nie maja gwoździ – minimalizujesz dzięki temu ryzyko uszkodzenia towaru w transporcie. Arkusze transportowe – zupełnie jak przekładki antypoślizgowe STABLER – przechowuje się na płasko, jeden na drugim, dzięki czemu zajmują niewielką powierzchnię, na której można zmieścić dużą ilość arkuszy.

Palety z drewna prasowanego INKA

Porównywane często do wytłoczek na jajka dzięki temu, że „wchodzą” jedna w drugą i piętrują się z stabilnych słupkach. Na jednym miejscu paletowym zmieścisz – w zależności od rodzaju INKI – nawet kilkadziesiąt palet z drewna prasowanego. To nieporównywalnie więcej niż klasycznych drewnianych palet. Inki są też lżejsze, dzięki czemu [przy zachowaniu ładowności] można na nie zapakować więcej towaru handlowego. W niektórych branżach istotne jest również to, że mają pełen zabudowany blat. Są też estetyczne, dzięki czemu coraz chętniej wykorzystuje się je jako standy pod displaye w supermarketach.