Bezpieczne magazynowanie z Logispak

Największą część naszej oferty stanowią materiały do zabezpieczania ładunków na czas transportu. Te same elementy są równie skuteczne w czasie przewozu na duże odległości, jak i w przypadku transportu wewnątrzzakładowego na niewielkim dystansie. Sprawdzają się także w czasie magazynowania – szczególnie palety INKA – lekkie, mobilne, estetyczne, nie zawierają gwoździ i mają pełny blat. Robimy jednak krok do przodu i… oferujemy także miejsce do przechowywania – i to w dwóch wariantach.

Kontenery LOCKER

Bardzo uniwersalna opcja do wykorzystania zarówno w firmie, jak i prywatnie. Jego główną zaletą jest możliwość transportowania i ustawienia dokładnie w tym miejscu, w którym jest aktualnie potrzebny. Świetnie sprawdza się na rzeczy wykorzystywane okazjonalnie lub sezonowo. Może też stanowić miejsce przechowywania wartościowych przedmiotów, droższych sprzętów. Kontener ochroni je przed warunkami pogodowymi i dostępem niepożądanych osób. Nasze kontenery są lekkie, ale niezwykle wytrzymałe.

Najczęściej sprzedajemy je na place budowy lub do firm, które chcą wydzielić odrębną przestrzeń. Użytkownicy prywatni bardzo często wybierają kontener LOCKER w celu dodatkowego miejsca na przechowywanie – sprzętu budowlanego, kajaków, rowerów, motocykli. To prosty sposób na wyprowadzenie wszystkich wartościowych, ale zabierających przestrzeń sprzętów z piwnicy i garażu.

Usługa magazynowania – Białogard

Drugim aspektem naszej oferty jest usługa, w ramach której w magazynie w Białogardzie udostępniamy na użytek klientów 500 miejsc paletowych. Nowoczesna, zaprojektowana z myślą o bezpiecznym i łatwym przechowywaniu przestrzeń jest idealna dla firm, które potrzebują sprawdzonego punktu na Pomorzu Zachodnim.

Naszym atutem jest nie tylko suchy, jasny i nowoczesny magazyn, ale również jego lokalizacja. Bliskość portów w Gdyni i Świnoujściu, dobre skomunikowanie z drogami krajowymi oraz oddanymi niedawno do użytku drogami ekspresowymi S6 i S3 sprawiają, że Białogard stanowi dogodną lokalizację do szybkich przeładunków. Oferty magazynowania przygotowywane są indywidualnie, według potrzeb konkretnych klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo towarów istotne jest nie tylko w czasie transportu. Dlatego oferujemy rozwiązania umożliwiające także najlepsze przechowywanie – oferując materiały zabezpieczające, przestrzeń magazynową i usługę magazynowania. Działamy kompleksowo.

Sposoby na magazynowanie według Logispak

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, jeśli szukasz nowych pomysłów dla swojej firmy. Oferujemy produkty oraz doradztwo w kwestiach zabezpieczeń. Stawiamy na ekologiczne, pozwalające w długiej perspektywie oszczędzać, produkty. Dzięki wieloletniej współpracy z odbiorcami w różnych branżach potrafimy przefiltrować dostarczone informacje przez praktyczne doświadczenia wielu firm. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.