5 największych zalet arkuszy transportowych slip sheets

Często już jeden argument wystarczy, aby ktoś szukał nowych rozwiązań transportowych dla swojego biznesu. My zebraliśmy pięć naszym zdaniem najważniejszych cech arkuszy transportowych slip sheets, które mogą zaważyć na decyzji o rezygnacji z palety drewnianej.

1. Zajmują mało miejsca


Slip sheets są zamiennikiem dla palety drewnianej. Zajmują mało miejsca w przypadku magazynowania i po załadunku w naczepie samochodu. Przestrzeń ładunkowa jest najbardziej „szanowana” i planowana w transporcie morskim. Z uwagi na wydatki, często chcemy maksymalnie wykorzystać każdy centymetr sześcienny. Slip sheets pomogą zamienić koszt palety i miejsce które zajmie – na towar przeznaczony do sprzedaży. Mówiąc krótko: to bezpośrednia zmiana kosztów na potencjalny zysk.

2. Są ekologiczne


Drewniane palety po kilku użyciach stają się odpadem drewnianym, wymagają skomplikowanego procesu przetwarzania. Arkusz slip sheets to 1 kg makulatury do dalszego przetworzenia. W skali roku to oszczędność dla kieszeni i duża ulga dla planety.

3. Są wytrzymałe


Wydawać by się mogło, że moc drewnianej palety nie ma porównania do arkuszy tektury. Nic bardziej mylnego. Miedzy wytrzymałością udźwigu palety i arkusza slip sheets można bardzo często postawić znak równości. Szczegółowe wyliczenia i prezentacje można obejrzeć na naszej stronie http://www.slipsheets.pl.

4. Można je dopasować do wymiaru kontenera


Nie ma nic bardziej frustrującego dla osoby pakującej kontener magazynowy niż przestrzeń której nie można wykorzystać. Ograniczenia jakie nakłada na nas wymiar palet jest czasami nie do przejścia. W przypadku arkuszy slip sheets maksymalne wykorzystanie przestrzeni jest o wiele prostsze, ponieważ można je dopasować do wymiaru kontenerowego i z łatwością zapełniają przestrzeń podłogi, co pozwala na lepsze ułożenie towaru, a tym samym – większe oszczędności.

5. Są lekkie


Można wyeliminować drewnianą paletę i zyskać w przypadku naczepy lub kontenera ponad 500 kg, które możesz wypełnić towarem. Może w przypadku transportu drogowego „walka” o każdy kilogram nie jest aż tak istotna jak w przypadku kontenerów morskich jednak w skali rocznych transportów drogowych jest to ogromna oszczędność.

Arkusze transportowe slip sheets w Logispak

Dziś arkusze transportowe slip sheets to jeden z naszych flagowych produktów. Polecając je naszym klientom, bazujemy na kilkuletnim doświadczeniu w ich sprzedaży oraz praktycznych informacjach przekazywanych przez zadowolonych użytkowników z różnych branż.

Zapytaj o ofertę na Slip Sheets

Jeśli szukają Państwo alternatywy dla drewnianych palet – nie tylko w transporcie morskim, z przyjemnością przedstawimy ofertę i opowiemy o szczegółach użytkowania arkuszy transportowych slip sheets. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami mailowo, pod adresem biuro@logispak.pl lub zadzwoń do naszego biura handlowego: 94 365 27 07.