10 powodów, aby wybrać przekładki antypoślizgowe STABLER

Przekładki antypoślizgowe STABLER wyróżniają się nie tylko na tle innych zabezpieczeń na czas transportu i magazynowania, ale również wśród przekładek antypoślizgowych w ogóle. Nasze przekładki STABLER to towar najwyższej jakości. Testowany i sprawdzany w różnych branżach, warunkach i okolicznościach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sądzić, że to uniwersalne i prawdopodobnie najlepsze przekładki antypoślizgowe na polskim rynku.

Zebraliśmy 10 powodów, dla których warto wybrać właśnie przekładki antypoślizgowe STABLER.

STABLER – strzał w dziesiątkę

Bazując na rozmowach z klientami wiemy, że o wyborze właśnie tego zabezpieczenia decydują bardzo różne względy. Ale na naszej krótkiej liście znalazły się te, które są najczęściej wymieniane i najbardziej doceniane.

10 zalet przekładek STABLER

 1. Ekologiczne
  Nie tylko pozwalają na wyeliminowanie lub zmniejszenie zużycia folii strech, wyprodukowane z papieru z recyklingu, spełniające normy FSC, są wielokrotnego użytku, pokryte mieszanką gum naturalnych.
 2. Łatwe w aplikacji
  W zależności od potrzeb i stopnia zautomatyzowania magazynu można je aplikować ręcznie lub maszynowo.
 3. Zajmują mało miejsca w magazynie
  Jedna paleta przekładek antypoślizgowych to kilka tysięcy arkuszy. Do skutecznego zabezpieczenia towaru na jednej palecie wystarczą nawet 3-4 przekładki. To spory zapas zabezpieczeń, które nie zajmują wiele miejsca.
 4. Dostępne w małych ilościach w naszym sklepie internetowym
  Nawet jeśli obecnie masz mało wysyłek paletowych możesz zamówić mały pakiet przekładek antypoślizgowych. Nasze przekładki dostępne są w takich niewielkich zestawach w naszym sklepie internetowym.
 5. Można używać w wielu branżach
  Doświadczenia naszych klientów to dowód na to, że przekładki doskonale sprawdzają się w bardzo różnych branżach: meblowej, maszynowej, spożywczej.
 6. Estetycznie wyglądają na palecie
  Choć ma to może drugorzędne znaczenie, estetycznie zapakowana przesyłka może stać się znakomitym znakiem rozpoznawczym, szczególnie w nowych kontaktach biznesowych.
 7. Lekkie
  Samo zabezpieczenie nie ingeruje w wagę ładunku. Kalkulując wagę ładunku do oferty lub przed wysyłką nie musisz się obawiać, że zabezpieczenie ładunku przekładkami antypoślizgowymi STABLER wpłynie znacząco na wagę ładunku.
 8. Skuteczne
  Sprawdzone i potwierdzone! Przekładki pozwalają zabezpieczyć towar na palecie nawet wówczas, gdy paleta jest przechylona pod kątem 45 stopni.
 9. Powleczone całościowo [brak kropek i pasków]
  Większa powierzchnia chwytna dzięki całościowemu powleczeniu. Poza tym nie ma ryzyka, że część powłoki antypoślizgowej wykruszy się lub odpadnie. Ma to szczególne znaczenie w branży spożywczej, gdy niezbędna jest pewność, że obce elementy nie dostaną się do jednostkowych opakowań z produktami żywnościowymi.
 10. Różne gramatury i formaty, dzięki którym dostosuj je do swoich wysyłek.
  W zależności od sposobu aplikacji, wielkości ładunku, czy wymiarów palety, na której towar jest przewożony, można dostosować wielkość i gramaturę przekładek do własnych potrzeb, nie rezygnując z jakości spod znaku STABLER.

Przekładki antypoślizgowe STABLER w Logispak

Przekładki antypoślizgowe STABLER to nasz flagowy produkt. Doradztwo w ich sprawie opieramy na licznych testach w rzeczywistych warunkach. Niczego nie pozostawiliśmy przypadkowi, dlatego doskonale znamy ich możliwości i potrafimy opowiedzieć o ich zaletach i plusach wynikających z ich stosowania. Zachęcamy do konsultacji z naszymi ekspertami.

Więcej o przekładkach antypoślizgowych STABLER

Szczegółowe specyfikacje oraz dodatkowe materiały dostępne są na naszej stronie internetowej w dziale PRODUKTY oraz w naszym sklepie internetowym: https://sklep.logispak.pl

Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiedzą nasi specjaliści w biurze handlowym – dostępni mailowo pod adresem biuro@logispak.pl lub zadzwoń do naszego biura handlowego: 94 365 27 07.